Tutaj umieszczamy informacje dla Szkolnych Opiekunów Konkursu związane z jego przeprowadzeniem.

NAJWAŻNIEJSZE DOKUMENTY I PROCEDURY:

Odpowiedzi na zadawane najczęściej pytania:
  • Dedykowany adres mailowy - prosimy o korzystanie tylko z niego w działaniach konkursowych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Adres wysyłki kart odpowiedzi: Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe DELTA, 40-063 Katowice, ul. Żwirki i Wigury 32/5a
  • Przypisanie kategorii dla szkół branżowych: I st.:kl. 1,2 - L1; kl.3 - L2; II st.: kl.1 - 1E, kl.2 - 2E
  • Wsparcie techniczne - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (aktywowaliśmy wsparcie telefoniczne - 509641863)
  • Przypominamy, że pierwsza litera kodu szkoły to J, a nie I