FOX 2024 - materiały przygotowawcze

Materiały przygotowawcze obejmują zagadnienia do opracowania w celu przygotowania się do jednego z elementów Konkursu jakim są tzw. "trzy pytania gratis".
W edycji FOX 2023 były to:

  1. Kategoria Kittens: Free time activities
  2. Kategoria Bunnies: Friendship
  3. Kategoria Ducks: Manners
  4. Kategoria Lions: Travelling
  5. Kategoria Eagles: Emotions

Dla edycji 2024Konkursu FOX organizator zdecydował zrezygnować z tzw. "trzech pytań gratis" (przeczytać o tym można w zakładce "Materiały" na stronach organizatora, została tam zamieszczona krótka informacja na ten temat) na rzecz większej ilości pytań z Lektur.

Wykaz lektur obowiązujących w konkursie FOX 2024:

Zadania z obowiązkowej lekturki mają na celu pokazać, że język stanowi całość, a jego poszczególne komponenty "spotykają się" w literaturze, w tym przypadku w beletrystyce na poziomie odpowiadającym danej kategorii wiekowej. Ze względu na swoją zawartość i urozmaicony charakter - co jest odbiciem złożoności językowej oraz naturalnej nieprzewidywalności sytuacji językowych - zadania stanowią wyzwanie oraz pobudzają dociekliwość.

Wszystkie książki wydawnictwa MM Publications Polska Sp. z o. o. należy zamawiać bezpośrednio w Wydawnictwie https://fox.mmpp.pl/. Pisemne zamówienia należy przesyłać na adres e-mail office@mmpp.pl lub zamawiać za pośrednictwem ww. strony w sklepie wydawcy.

KATEGORIE KONKURSOWE