Po upływie terminu zgłoszeń ewentualne zgłoszenia ilościowe będzie można realizować jedynie w drodze przesłania pełnej informacji o nowym zgłoszeniu lub modyfikacji ilości uczestników w już wprowadzonym do systemu na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.     -  do 4 lutego

- modyfikacja (dla założonego już konta Szkolnego Opiekuna Konkursu) powinna zawierać liczbę uczestników- kategorię wiekową, kod szkoły (login), potwierdzenie wpłaty wpisowego, Prosimy o przesłanie kodu szkoły

- nowe zgłoszenie powinno zawierać dane szkoły, dane koordynatora, liczbę uczestników w poszczególnych kategoriach oraz potwierdzenie wpłaty wpisowego.

Trwa weryfikacja zgłoszeń do konkursów. Prosimy Szkolnych Opiekunów o sprawdzanie statusu zgłoszenia na koncie konkursu. W przypadku niekompletności danych, po upływie terminu zgłoszeń poinformujemy o nich mailowo. Zgody uczniów na udział w konkursie pozostają w szkole. Proszę ich nie przesyłać do ŚSO DELTA.

Dokumenty związane ze zgłoszeniem szkoły do konkursu proszę przesyłać wyłącznie na przypisany do konkursu adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w postaci skanu.
 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.