Instrukcja rejestracji szkoły i zgłoszenia uczestników
Konkursu Języka Angielskiego FOX


1. W przypadku konieczności zmiany danych szkoły figurującej w bazie:
- szukamy
szkołę w wykazie szkół, klikamy w ikonkę Szczegóły - 'szczegóły', a następnie w ikonkę Edytuj - 'zaproponuj zmianę danych'-  po wprowadzeniu korekt i wypełnieniu wymaganych pól formularza zatwierdzamy wprowadzone zmiany
- czekamy na weryfikację przez administratora.

2. Tylko w przypadku braku szkoły w bazie dopisujemy ją do bazy wypełniając formularz internetowy (pod wykazem szkół) - odsyłacz i poczekać na jej weryfikację przez administratora.

3. Dla figurującej w bazie lub zweryfikowanej  po nowym zgłoszeniu lub zmianie danych szkoły, Szkolny Opiekun Konkursu (jedna osoba dla szkoły) zakłada konto szkolne. Po jego założeniu Szkoła otrzymuje mail zwrotny z linkiem aktywacyjnym.

4. Po zalogowaniu się na swoim koncie (KOD i HASŁO otrzymuje w mailu) Szkolny Opiekun Konkursu korzystając z opcji edycji konta wprowadza zgłoszenie ilościowe dla poszczególnych kategorii wiekowych i zatwierdza zmiany.

5. Obliczoną przez system kwotę za uczestnictwo należy przekazać przelewem na konto organizatora regionalnego przed upływem terminu zgłoszeń. Dane do przelewu:
Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe „DELTA”, 40-063 Katowice, Żwirki i Wigury 32/5a
Bank MILLENNIUM 96 1160 2202 0000 0000 1210 5549 /tytuł wpłaty: Konkurs FOX + kod nadany szkole/.

6. Wydrukowany plik zgłoszenia szkoły (znajduje się na dole lewej kolumny ekranu konta użytkownika), po wypełnieniu i podpisaniu przez opiekuna oraz dyrektora szkoły należy wysłać mailem (po zeskanowaniu) do organizatora regionalnego - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegółowa instrukcja

Uwaga!

Informacje takie jak: kwota do wpłacenia, numer konta bankowego, ilości zgłoszonych uczestników, zaksięgowana wpłata, odebranie przez organizatora pisemnego potwierdzenia zgłoszenia (zniknie z ekranu plik do pobrania) będą systematycznie aktualizowane na 'Twoim koncie'. Prosimy więc logować się na stronie i uważnie czytać umieszczone tam informacje.

W razie problemów z rejestracją szkoły i aktywowaniem konta prosimy o przesłanie informacji na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.