Szanowni Państwo,
na zebraniu Zarządu RSO "Kaganek" w dniu 9 kwietnia br. podjęto decyzję w sprawie formy przeprowadzenia tegorocznej edycji Konkursu "FOX".

• Ze względu na obecną sytuację epidemiczną oraz brak możliwości przewidzenia, jakie ustalenia odnośnie szkół będą obowiązywać w dniu konkursu, informujemy, że możliwe jest przeprowadzenie konkursu zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej (a także hybrydowo). Decyzję pozostawiamy dyrektorowi szkoły.

• Na koncie Szkolnego Opiekuna Konkursu dostępne są, po zalogowaniu, instrukcje dot. przeprowadzenia konkursu w każdej z tych form.

• W przypadku, gdy w danej szkole będą uczniowie przystępujący do konkursu zdalnie, szkolny opiekun zobowiązany jest do przekazania za pomocą formularza (jednolitego dla całego kraju) informacji, którego ucznia (których uczniów) wskazuje do otrzymania upominku.

Przepraszamy za mogące się pojawić komplikacje związane z takim przebiegiem konkursu i liczymy na zrozumienie. Sytuacja jest szczególna. Pozostajemy w kontakcie z Państwem.

R.S.O. „KAGANEK”
w Bielsku-Białej