Prosimy o kierowanie korespondencji dot. konkursu FOX w regionie katowickim
na dedykowany adres mailowy: fox@ssodelta.edu.pl
Z uwagi na przebudowę strony Organizatora konkursu część zawartości naszej witryny jest niedostępna.
Najnowsza informacja od organizatora:
"Ponownie pragniemy serdecznie podziękować za Państwa wkład w poprzednią edycję, która - jak sami wiecie - była wyjątkowo trudna.Wzorem zeszłorocznej edycji w tym roku konkurs również zostanie przeprowadzony w kwietniu (26.04.2022). Planujemy przeprowadzić go stacjonarnie.

Obecnie jesteśmy w trakcie przebudowania strony internetowej konkursu razem z systemem rejestracji i ponieważ proces ten potrwa kilka tygodni, wszystkie szczegółowe informacje pojawią się na stronie w styczniu 2022."

Z naszej strony, po udostępnieniu strony przez organizatora prosimy Szkolnych Opiekunów Konkursu o zweryfikowanie i ewentualną aktualizację danych szkoły, w tym adresu e-mail.
Procedura aktualizacji danych dostępna jest w Instrukcji skróconej